NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Sixers vs Cavaliers Tape
  • 02:00
    NBA: Pacers vs Kings Tape
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA (Шууд) Даллас - Дэтройт 2022-23
  • 10:30
    NBA: Филадельфиа - Кливленд 2022-23
  • 12:30
    NBA: Портланд - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 14:30
    NBA Talk №7
  • 16:00
    NBA: Кливленд - Торонто 2022-23
  • 18:00
    The Buzzer №6
  • 19:00
    NBA Gametime №31
  • 19:30
    NBA: Даллас - Дэтройт 2022-23
  • 21:30
    NBA: Портланд - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №31

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Маккаби Х. - Ювентус 4-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Майорка - Барселона 7-р тойрог
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №9
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №10
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №11
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №12
  • 21:00
    LaLiga Fans №3
  • 21:30
    Football Talk №17
  • 23:00
    FIFA WC тойм №12

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 09:30
    Үндэсний бөхийн тойм №9
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №12
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Увс - Баянгол II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Португал - Гана
  • 16:00
    NBA: Филадельфиа - Шарлотт 2022-23
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №12
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баян Өлгий - Дундговь II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №17
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №6
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №12

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1540
  • 11:00
    ONE Weekly #48
  • 11:30
    UFC: Холловэй - Каттар
  • 13:30
    UFC Connected 509
  • 14:10
    ONE Vault #15
  • 15:10
    ONE Vault #16
  • 16:10
    UFC 263: Адесанья - Ветори
  • 19:40
    UFC 258: Усман - Бурнс
  • 22:00
    UFC: Холл - Стрикленд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 21-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Зурагт түүх өгүүлнэ МУГТ Ц.Нацагдорж
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 12:50
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эрдэнэмандал сумын 97 жилийн ойн баяр наадам 2-р хэсэг
  • 16:30
    Брэнд
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 17:20
    Нийтийн дууны цаг
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Улаанбаатар
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 22:20
    Өв соёл
  • 22:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №11
  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №38
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): E хэсэг 3-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 09:30
    FIFA WC: Испани - Коста Рика
  • 11:30
    FIFA WC: Бельги - Канад
  • 13:30
    FIFA WC: Швейцар - Камерун
  • 15:30
    FIFA WC: Уругвай - БНСУ
  • 17:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 18:00
    FIFA WC : F хэсэг 3-р тойрог
  • 20:00
    FIFA WC : E хэсэг 3-р тойрог
  • 22:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №39
  • 22:50
    FIFA WC (Шууд): H хэсэг 3-р тойрог

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Бөхийн хууч: Монгол улсын спортын мастер Ц. Ванчигцэрэн
  • 07:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын харцага Г. Элбэг
  • 08:25
    Монголын спортын түүх: Мото спорт-2
  • 09:25
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 09:55
    “Рагби-15” 2022 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 14:15
    Эрийн хийморь: Нийслэлийн алдарт уяач Д. Болдбаатар
  • 14:40
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 1-р хэсэг
  • 15:40
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 16:10
    “Мөрөн” мастер кросс-2022 /Спорт таны амралтанд/
  • 17:40
    Зочны ярилцлага
  • 18:00
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 19:00
    Спорт- цаг үе: Монголын цанын холбооныхон оролцов
  • 20:00
    Миний мөрөөдөл
  • 20:30
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 22:10
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК