• MovieBox

    XII/02
    02:20 - 04:05
    "Хайчин гарт Эдвард (Edward Scissorhands)" УСК
  • NTV

    XII/02
    02:35 - 04:00
    " Хүсэл " МУСК
  • MovieBox

    XII/02
    04:05 - 06:00
    "1917 (1917)" УСК
  • MovieBox

    XII/02
    06:00 - 07:35
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • NTV

    XII/02
    06:50 - 07:15
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • ETV HD

    XII/02
    06:50 - 07:35
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 35-р анги давталт
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    07:05 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.7-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    07:05 - 08:00
    "Охид" МОАК 1.6 анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    07:20 - 07:50
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • TV5

    XII/02
    07:30 - 08:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 39-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    XII/02
    07:35 - 09:05
    "Учрал" МУСК
  • NTV

    XII/02
    07:45 - 08:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-44
  • ETV HD

    XII/02
    07:55 - 09:35
    "Нэгэн дээвэр дор" УСК давталт
  • Star TV

    XII/02
    08:00 - 08:40
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги
  • NTV

    XII/02
    08:00 - 08:30
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 51,52
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    08:20 - 08:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • TV5

    XII/02
    08:30 - 08:45
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • Сүлд ТВ

    XII/02
    08:30 - 09:40
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 21-р анги
  • NTV

    XII/02
    08:30 - 09:45
    " Дээд зиндаа" ОАК 2
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    08:30 - 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • TV5

    XII/02
    08:45 - 09:00
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • TV7

    XII/02
    09:00 - 10:50
    "Явуулын хүн" МУСК
  • Central TV

    XII/02
    09:00 - 09:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-30,31,1-1-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    09:00 - 09:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    09:00 - 10:10
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 10-р анги
  • MovieBox

    XII/02
    09:05 - 10:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.14-16-р анги)
  • Star TV

    XII/02
    09:10 - 10:10
    Хайраа хайрла ХОАК 84-р анги
  • MN25

    XII/02
    09:20 - 10:10
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • Central TV

    XII/02
    09:30 - 10:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    09:30 - 10:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • Суваг 1

    XII/02
    10:00 - 10:45
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 30-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/02
    10:00 - 10:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 6-р бүлэг 13,14-р анги
  • Central TV

    XII/02
    10:00 - 10:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-7-р анги
  • C1

    XII/02
    10:00 - 11:15
    "Золиос" ОАК 3-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    10:05 - 11:20
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 8-р анги
  • MN25

    XII/02
    10:10 - 11:00
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    XII/02
    10:20 - 11:15
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь " ОАК 2,3
  • UBS-1

    XII/02
    10:25 - 11:00
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • MovieBox

    XII/02
    10:25 - 11:15
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (4-р анги)
  • Монгол ТВ

    XII/02
    10:30 - 11:20
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р анги
  • Central TV

    XII/02
    10:30 - 11:30
    "Хайрын мухардал " ХОАК 18-р анги
  • MN25

    XII/02
    11:00 - 12:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 19-р анги
  • Star TV

    XII/02
    11:10 - 12:10
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 4-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    11:10 - 12:30
    "Улаан өсгийт" ОАК 99, 100-р анги
  • MovieBox

    XII/02
    11:15 - 12:55
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • C1

    XII/02
    11:15 - 11:30
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • NTV

    XII/02
    11:20 - 11:45
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • Монгол ТВ

    XII/02
    11:20 - 12:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 43-45-р анги
  • TV9

    XII/02
    11:55 - 13:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 21,22- р анги-давталт /
  • TV7

    XII/02
    12:00 - 13:10
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    12:05 - 13:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 59-р анги
  • Star TV

    XII/02
    12:10 - 12:40
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 20-р анги
  • NTV

    XII/02
    12:15 - 12:40
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-44
  • AsianBox

    XII/02
    12:30 - 13:40
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 9-р анги
  • UBS-1

    XII/02
    12:35 - 13:00
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /27,28/
  • NTV

    XII/02
    12:40 - 12:55
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 51
  • MovieBox

    XII/02
    12:55 - 14:50
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls)" УСК
  • Star TV

    XII/02
    13:00 - 14:30
    Код МУСК
  • NTV

    XII/02
    13:00 - 13:55
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 3
  • ETV HD

    XII/02
    13:00 - 13:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 36-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/02
    13:30 - 14:00
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • Eco Channel

    XII/02
    13:30 - 14:45
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 5-р анги
  • MN25

    XII/02
    13:30 - 14:40
    "Баримтат кино"
  • AsianBox

    XII/02
    13:40 - 15:10
    "Тэргэл сар" ОАК 14, 15-р анги
  • TV7

    XII/02
    14:00 - 15:20
    "Далайд дусал нэмэр" МУСК
  • ETV HD

    XII/02
    14:20 - 15:15
    "Янычар" ОАК 11-р анги давталт
  • UBS-1

    XII/02
    14:30 - 16:20
    "Солиот эх" Монголын уран сайхны кино
  • Star TV

    XII/02
    14:30 - 15:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 79-р анги
  • SBN

    XII/02
    14:30 - 15:30
    Хар сувд-59 ОАК
  • C1

    XII/02
    14:30 - 15:00
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • MovieBox

    XII/02
    14:50 - 16:40
    "Миний үеэл Рэйчел (My Cousin Rachel)" УСК
  • МҮОНТ

    XII/02
    15:00 - 15:40
    “Хэцүү анги” ОАУСК 17-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    15:10 - 16:00
    "Охид" МОАК 1.7 анги
  • Суваг 1

    XII/02
    15:15 - 16:00
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 32-р анги
  • C1

    XII/02
    15:30 - 16:20
    "Ланяа бичээс" ХОАК 29-р анги
  • NTV

    XII/02
    15:50 - 16:15
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • MN25

    XII/02
    15:50 - 16:40
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • Central TV

    XII/02
    16:00 - 16:30
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-30,31,1-1-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    16:00 - 17:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 75, 76-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    16:05 - 17:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 18-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/02
    16:10 - 17:25
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 16-р анги
  • Central TV

    XII/02
    16:30 - 17:00
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • MovieBox

    XII/02
    16:40 - 18:25
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • MN25

    XII/02
    16:40 - 17:30
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 10-р анги
  • UBS-1

    XII/02
    16:45 - 17:10
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /27,28/
  • NTV

    XII/02
    16:45 - 17:05
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-44
  • C1

    XII/02
    16:55 - 17:20
    "Тронхейм, Агуу хойд нутгийн гарц" Баримтат кино
  • SBN

    XII/02
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • Mонголын Мэдээ

    XII/02
    17:00 - 18:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Эволюцийн тэмцэл” Баримтат кино 5-р хэсэг УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • Central TV

    XII/02
    17:00 - 17:30
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-7-р анги
  • NTV

    XII/02
    17:05 - 17:35
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 51,52
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    17:05 - 17:15
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    XII/02
    17:10 - 17:35
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • TV9

    XII/02
    17:10 - 18:00
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино /22 -р анги /
  • Star TV

    XII/02
    17:20 - 18:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 13,14,15-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/02
    17:30 - 18:00
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 55-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    17:30 - 18:00
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • MN25

    XII/02
    17:30 - 18:20
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    XII/02
    17:40 - 19:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги
  • Star TV

    XII/02
    18:00 - 19:00
    Хайраа хайрла ХОАК 85-р анги
  • Суваг 1

    XII/02
    18:00 - 18:45
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 31-р анги
  • NTV

    XII/02
    18:00 - 19:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 4
  • Монгол ТВ

    XII/02
    18:00 - 18:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • C1

    XII/02
    18:00 - 19:15
    "Миний эмээ Жанум" СОАК 12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    18:05 - 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • TV5

    XII/02
    18:20 - 18:35
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • MovieBox

    XII/02
    18:25 - 19:30
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.17,18-р анги)
  • SBN

    XII/02
    18:30 - 19:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-50 ОАК
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    18:30 - 19:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • TV5

    XII/02
    18:35 - 18:50
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • ETV HD

    XII/02
    19:00 - 20:00
    "Янычар" ОАК 12-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    19:00 - 19:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    19:00 - 20:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги
  • C1

    XII/02
    19:15 - 19:30
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • TV5

    XII/02
    19:30 - 20:55
    "Аз жаргалын эрэлд" 40-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    XII/02
    19:30 - 20:30
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (5-р анги)
  • Монгол ТВ

    XII/02
    19:30 - 20:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 3-р анги
  • Eco Channel

    XII/02
    19:30 - 20:30
    "Америк нүүдэлчин" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    19:30 - 21:00
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 9-р анги
  • Star TV

    XII/02
    20:00 - 21:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 5-р анги
  • MN25

    XII/02
    20:00 - 21:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 20-р анги
  • NTV

    XII/02
    20:10 - 21:45
    " Дээд зиндаа" ОАК 3
  • UBS-1

    XII/02
    20:30 - 21:35
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /13/
  • MovieBox

    XII/02
    20:30 - 22:50
    "Пост (The Post)" УСК
  • Монгол ТВ

    XII/02
    20:30 - 20:55
    "Галилео" баримтат кино 59-63-р анги
  • Central TV

    XII/02
    20:30 - 21:30
    "Хайрын мухардал " ХОАК 19-р анги
  • C1

    XII/02
    20:30 - 21:30
    "Надтай хамт бүжиглээч" Баримтат кино
  • AsianBox

    XII/02
    20:30 - 21:50
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 10-р анги
  • Star TV

    XII/02
    21:00 - 21:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 21-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    21:00 - 22:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • TV9

    XII/02
    21:30 - 22:55
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 23,24-р анги /
  • TV7

    XII/02
    21:30 - 23:20
    "Хүний цаана" МУСК
  • SBN

    XII/02
    21:30 - 22:30
    Хар сувд-60 ОАК
  • C1

    XII/02
    21:30 - 22:30
    "Золиос" ОАК 4-р анги
  • TM

    XII/02
    21:40 - 22:30
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 15-р анги
  • МҮОНТ

    XII/02
    21:50 - 22:50
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 1-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    21:50 - 23:30
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 77, 78-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/02
    22:00 - 23:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 13-р анги
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    22:00 - 23:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 60-р анги
  • MN25

    XII/02
    22:10 - 23:20
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 11-р анги
  • Eco Channel

    XII/02
    22:20 - 00:20
    "Swingles" УСК
  • Сүлд ТВ

    XII/02
    22:30 - 23:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • Star TV

    XII/02
    22:30 - 23:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн төгсгөлийн 80-р анги
  • SBN

    XII/02
    22:30 - 23:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-50 ОАК
  • C1

    XII/02
    22:30 - 23:40
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 12-р анги /давталт/
  • TM

    XII/02
    22:35 - 00:05
    "Made in UB" МУСК
  • ETV HD

    XII/02
    22:40 - 00:30
    "Компанийн хүн" УСК
  • MovieBox

    XII/02
    22:50 - 00:25
    "24: Аврал (24: Redemption)" УСК
  • TV9

    XII/02
    22:55 - 01:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    XII/02
    23:00 - 00:00
    "Найзууд" ОАК 8.1,2-р анги
  • NTV

    XII/02
    23:05 - 01:20
    " Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • Star TV

    XII/02
    23:30 - 00:50
    Зүрхэнд туссан нулимс МУСК
  • AsianBox

    XII/02
    23:30 - 00:15
    "Охид" МОАК 1.7 анги
  • Суваг 1

    XII/02
    23:45 - 01:10
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 33-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    00:15 - 01:25
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги
  • MovieBox

    XII/02
    00:25 - 01:05
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (5-р анги)
  • Монгол ТВ

    XII/02
    00:30 - 01:20
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 13-р анги
  • AsianBox

    XII/02
    01:25 - 07:00
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 10-р анги
  • Монгол ТВ

    XII/02
    01:30 - 02:00
    "Галилео" баримтат кино 64-67-р анги
  • NTV

    XII/02
    01:35 - 02:25
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь " ОАК 2,3

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК