12-01

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 12:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 19,20- р анги-давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино /21 -р анги /
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Хэлэлцүүлэг
  • 21:10
    " 10-ын эсрэг нэг" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 21,22- р анги /
  • 22:55
    "Хар бороо " МУСК
  • 00:40
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

12-02

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 11:55
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 21,22- р анги-давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "After School Club" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 14:30
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино /22 -р анги /
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 23,24-р анги /
  • 22:55
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 01:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

12-03

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тоо юу, сүлд үү" аялалын нэвтрүүлэг /дугаар 7 /
  • 10:10
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 23,24-р анги-давталт /
  • 13:10
    "Монгол бахархлын өдөр" болон Улс тунхагласны баярын өдөрт зориулсан 256 хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 15:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мөрөөдөл биелэдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "АХА "цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Номын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 25, 26-р анги /
  • 23:10
    Кино задлан
  • 23:25
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 01:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

12-04

  • 03:25
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Монгол Улсын консерваторийн 85 жилийн ойн "Урлагийн эх ундарга" хүндэтгэлийн концерт /2-р хэсэг давталт /
  • 10:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 25, 26-р анги-давталт /
  • 14:10
    "Бидний бахархал" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 15:00
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:15
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Кино задлан
  • 17:30
    "Оддын хаан" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "After School Club" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 27, 28- р анги /
  • 23:00
    "Танхай тээгч" МУСК
  • 00:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:25
    "Будда" айлдвар сургааль

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК