12-01

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 7,8,9-р анги
  • 08:40
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 83-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Х.Мөнхзаяа
  • 11:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:10
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 12:10
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 12:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таарсан хоёр МУСК
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 78-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 84-р анги
  • 19:00
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 21:30
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 22:10
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 79-р анги
  • 23:10
    Код МУСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

12-02

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги
  • 08:40
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 84-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:10
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 12:10
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 12:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Код МУСК
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 79-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 13,14,15-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 85-р анги
  • 19:00
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Б.Баттулга
  • 19:30
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 21-р анги
  • 21:30
    Project Runway Mongolia - After show
  • 22:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн төгсгөлийн 80-р анги
  • 23:30
    Зүрхэнд туссан нулимс МУСК
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

12-03

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 1-4-р анги
  • 09:00
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 76,77-р анги
  • 10:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 78,79,80-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 14:50
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 19:00
    Project Runway шоу 9-р дугаар давталт
  • 20:30
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 1-р дугаар
  • 21:10
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Леонардогийн сургамж Баримтат кино
  • 21:40
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Баригдашгүй Ван Эйк Баримтат кино
  • 22:10
    Шударга нэр дэвшигч /Honest Candidate/ Уран сайхны кино
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

12-04

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 5-8-р анги
  • 09:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Б.Баттулга
  • 10:50
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 4,5-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 1-р дугаар
  • 14:10
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Леонардогийн сургамж Баримтат кино
  • 14:35
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Баригдашгүй Ван Эйк Баримтат кино
  • 15:00
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 18:00
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 18:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 19,20,21-р анги
  • 20:00
    Project Runway шоу финалын 10-р дугаар
  • 21:30
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Булш ухагч Баримтат кино
  • 22:20
    22 Миль /Mile 22/ Уран сайхны кино
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК