12-01

  • 01:20
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (3-р анги)
  • 02:00
    "Үхэх өдрийн мэнд 2 (Happy Death Day 2U)" УСК
  • 03:40
    "Тэнгэрийн сургууль (Sky High)" УСК
  • 05:15
    "Сайн уу амьдрал минь" МУСК
  • 07:15
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 08:35
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 09:25
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (3-р анги)
  • 10:15
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP10)
  • 11:05
    "Deja Vu" МУСК
  • 12:45
    "Шинэчлэлт (Upgrade)" УСК
  • 14:35
    "Хүйсийн тулаан (Battle of the Sexes)" УСК
  • 16:40
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (4-р анги)
  • 20:30
    "Шотландын хатан Мэри (Mary Queen of Scots)" УСК
  • 23:00
    "Намайг Хан гэдэг (My Name is Khan)" УСК
  • 01:50
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.16-р анги)

12-02

  • 02:20
    "Хайчин гарт Эдвард (Edward Scissorhands)" УСК
  • 04:05
    "1917 (1917)" УСК
  • 06:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 07:35
    "Учрал" МУСК
  • 09:05
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.14-16-р анги)
  • 10:25
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (4-р анги)
  • 11:15
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 12:55
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls)" УСК
  • 14:50
    "Миний үеэл Рэйчел (My Cousin Rachel)" УСК
  • 16:40
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 19:30
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (5-р анги)
  • 20:30
    "Пост (The Post)" УСК
  • 22:50
    "24: Аврал (24: Redemption)" УСК
  • 00:25
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (5-р анги)

12-03

  • 01:05
    "Баяртай Кристофер Робин (Goodbye Christopher Robin)" УСК
  • 02:40
    "Диваажингийн хаант улс (Kingdom of Heaven)" УСК
  • 05:35
    "Намрын синдром" МУСК
  • 07:10
    "The Call" МУСК
  • 08:20
    "Хайр" МУСК
  • 10:00
    "Six feet" МУСК
  • 11:40
    "Троллууд (Trolls)" УСК
  • 13:20
    "Троллуудын аялан тоглолт (Trolls World Tour)" УСК
  • 15:00
    "Дуулъя (Sing)" УСК
  • 17:00
    "Виктор Франкенштейн (Victor Frankenstein)" УСК
  • 19:00
    "Женниферийн цогцос (Jennifer's Body)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.5,6-р анги)
  • 22:05
    "Конг: Хохимой арал (Kong: Skull Island)" УСК
  • 00:20
    "Ромео Жульета хоёр (Romeo + Juliet)" УСК

12-04

  • 02:10
    "Вилсон (Wilson)" УСК
  • 03:35
    "Тээвэрлэгч 2 (Transporter 2)" УСК
  • 05:00
    "Өртөө" МУСК
  • 06:30
    "Deja Vu" МУСК
  • 08:00
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 09:40
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 11:25
    "Намайг Хан гэдэг (My Name is Khan)" УСК
  • 14:15
    "Пост (The Post)" УСК
  • 16:25
    "Шотландын хатан Мэри (Mary Queen of Scots)" УСК
  • 18:45
    "Конг: Хохимой арал (Kong: Skull Island)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.7,8-р анги)
  • 22:05
    "Хэрхэн дурлах вэ (How to Fall in Love)" УСК
  • 23:50
    "24: Аврал (24: Redemption)" УСК
  • 01:15
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК