12-01

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/ УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Сар анх мандсан нутаг” Баримтат кино /2011 он/
  • 13:40
    “ABU Робокон-2022” 7-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 14:10
    Би Монгол хүн:“Төрийн шагналт, Гавьяат эмч, Шинжлэх ухааны доктор, профессор М.Амбага”
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Зүйлийн мөхөл” Баримтат кино 4-р хэсэгУИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Прокурорын цаг
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    СОР-27 Монгол манлайлал, оролцоо /давталт/
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

12-02

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо /Төрийн ордноос шууд дамжуулна/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Прокурорын цаг
  • 13:20
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 13:50
    “ABU Робокон-2022” 8-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Эволюцийн тэмцэл” Баримтат кино 5-р хэсэг УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:20
    Нээлттэй засаг
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ногоон шошго /давталт/
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

12-03

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Нээлттэй засаг
  • 11:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 12:00
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 12:50
    Зураглал
  • 13:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 13:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 13:20
    Прокурорын цаг
  • 13:40
    “Усны гайхамшиг” Баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:50
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 16:10
    Ардын үг: “Боомтын сэргэлт” /давталт/
  • 17:10
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Хүйсийн ялгаа” Баримтат кино 6-р хэсэг
  • 18:10
    “ABU Робокон-2022” 9-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 18:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, Ирлээ
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Амьдралын загвар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

12-04

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    Амьдралын загвар /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо /давталт/
  • 13:20
    Зураглал
  • 13:30
    “Нүүдлийн шувууд” Баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 15:50
    Хайрлаарай: Би хэнтэй ярилцах вэ..? /Шилжилтийн нас/
  • 16:50
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Оюун ухааны гайхамшиг” Баримтат кино 7-р хэсэг
  • 17:50
    “ABU Робокон-2022” 10-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 18:20
    Нээлттэй засаг
  • 18:40
    Эх орны төлөө
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улсын язгуур эрх ашиг”
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК