11-30

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.5-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.15-р анги
  • 08:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 09:20
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 09:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 6-р анги
  • 11:10
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 57-р анги
  • 13:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№31)
  • 14:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№31)
  • 14:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №44)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№11)
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№11)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№11)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 16-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 19:00
    Номин Холдинг ХХК-ийн SPEED 130 шууд тохирол
  • 19:15
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.11-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "₮alk:Үндэсний төлбөрийн экосистем" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 58-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 7.21,22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-01

  • 06:50
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.6-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.16-р анги
  • 09:05
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.10,11-р анги
  • 09:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 7-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 58-р анги
  • 13:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№32)
  • 14:30
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№32)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№12)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№12)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№12)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 17-р анги
  • 17:05
    "Сүлдэт баганын дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 18:55
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 8-р анги
  • 20:55
    "Заг модыг хэрхэн үрслүүлэн тарьдаг вэ?"
  • 21:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 59-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 7.23,24-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-02

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.7-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 09:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 8-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 59-р анги
  • 13:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№33)
  • 14:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№33)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№13)
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№13)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№13)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 18-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 60-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.1,2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-03

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.8-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 09:05
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 09:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 9-р анги
  • 11:15
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Running" ОАК 5-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Молко" ОАК 1,2-р анги
  • 15:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 19-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 19:00
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 10-р анги
  • 20:55
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Молко" ОАК 3,4-р анги
  • 23:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-04

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.9-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 09:05
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 10-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Молко" ОАК 3,4-р анги
  • 15:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Сүүн замын сахиул" МУСК
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.19-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 19:00
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 11-р анги
  • 20:55
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Молко" ОАК 5,6-р анги
  • 23:40
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XII/0121:30

Central TV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/

XII/0108:30

NTV

" Дээд зиндаа" ОАК 1

XII/0120:40

UBS-1

"Эцгийн эрэг" олон ангит кино /12/