МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 9.10-р анги
  • 09:00
    “Чингис хааны эш хөрөг” баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Иргэний андгай өргөх ёслол” /шууд/
  • 11:00
    “Мэдээ” /шууд/
  • 11:20
    Зочны цаг
  • 11:40
    Хөгжмийн агшин
  • 11:55
    Их эзэн Чингис хааны мэндэлсний 860 жилийн түүхт ой, Монгол бахархлын өдөр болон Бүгд найрамдах улсыг тунхаглаж, Үндсэн Хууль баталсны 98 жилийн ойд зориулсан Үндэсний бөхийн барилдаан /шууд/
  • 19:00
    “Улсын эрх-Монгол наадам” баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Долоон бурхан харвадаггүй” Монголын уран сайхны кино
  • 00:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Судлагдахуун
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:40
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /17,18/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:35
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Хайрын зууч
  • 18:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Тасархай амттай
  • 18:45
    Бизнес мэдээ
  • 18:55
    Энтертайнмент зоне
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Орших уу эс орших уу" Үндэсний шоу
  • 22:50
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 00:05
    Сумо тойм
  • 00:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:35
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 4-р анги
  • 10:20
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 9,10,11-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Киргиз Монголд нэг удаа" 1,2,3
  • 18:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 14-р анги
  • 21:00
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 5-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 12:00
    Монгол бахархлын өдөр Их Эзэн Чингис хаан мэндэлсний 860 жилийн ой, Улс тунхагласны ойд зориулсан 256 бөхийн барилдаан
  • 19:20
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Монгол Улсаа Хөгжүүлье" ток шоу
  • 20:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:45
    Дэлхий дахины онцлох үйл явдал
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 21:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Тусгаар тогтнол" уран сайхны кино
  • 00:00
    "Аз жаргалын эрэлд" 31,32,33-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 02:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 9,10 р анги-давталт /
  • 10:05
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 12:00
    "Монгол бахархлын өдөр" болон Улс тунхагласны баярын өдөрт зориулсан 256 хүчит бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.
  • 17:50
    "АХА "цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Номын ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 11,12 р анги /
  • 22:45
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 00:15
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 08:40
    "7 Тэрбум тоглолт" Хурд хамтлаг
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 11:00
    “Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь-1" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 3-р анги
  • 14:20
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 4-р анги
  • 15:30
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 5-р анги
  • 16:40
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:00
    "Магна греция дээгүүр нисэх нь" Баримтат кино
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    “Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь-2" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" Зорилтот төсөл S2 №5
  • 22:00
    "Sanjaa show"
  • 23:00
    "Гурвалжин" УСК 1-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 10:00
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-41 ОАК
  • 11:00
    Нахиа
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-42 ОАК
  • 13:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-43 ОАК
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-44 ОАК
  • 15:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-45 ОАК
  • 16:30
    Монголын баялаг 330
  • 17:10
    Miss Mongolia-2022
  • 18:00
    Нэг Монгол
  • 19:00
    Нууц:Чингис хаан
  • 19:30
    Саятан лото- шууд
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 22:30
    Тоглолтын цаг: Ганцхан заяах эх орон
  • 00:00
    Нар хиртэлт УСК
  • 01:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:15
    Мэдээ
  • 03:05
    " Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.12
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.20
  • 07:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 26-29
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 39,40
  • 08:30
    " Шинэ цэрэг" ОАК 1
  • 09:35
    Цаг агаар
  • 09:40
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Монгол бахархал - Адуучин залуу"
  • 10:45
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:30
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 9
  • 12:50
    " Хөгтэй аялал" МУСК
  • 14:00
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 14:35
    Цаг агаар
  • 14:40
    " Алсрах тусам тодорно" баримтат кино
  • 15:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    " Цайлган нас" кино драм
  • 17:25
    "Их хурлын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.4
  • 19:20
    " Хүний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:10
    " Шинэ цэрэг" ОАК 3,4
  • 21:35
    " Бадрах Энержи: Гидрогеологич миний ажлын нэг өдөр"
  • 21:45
    " Цасан зам" УСК
  • 23:55
    " Саарал хүн" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.1-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.11-р анги
  • 08:55
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.45,46-р анги
  • 09:50
    "Дэлхий атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 2-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Running" ОАК 4-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 15:15
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 12-р анги
  • 17:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.12-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.47,48-р анги
  • 19:00
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 3-р анги
  • 21:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Маш нууц II:Байтаг богд" МУСК
  • 00:20
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-3,4,5-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-19-р анги
  • 10:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-6,7,8-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 14,15-р анги
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний Монголын соёл
  • 06:20
    "Ард аюуш" МУСК
  • 08:10
    "Цам" баримтат кино
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 13:15
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 13:45
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 14:30
    "Road to ONE Mongolia" шоу нэвтрүүлэг SEMI FINAL дугаар-10
  • 16:30
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 18:10
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 19:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 20:00
    "Road to ONE Mongolia-ФИНАЛ" ялагчийн төлөөх оргил тулаанууд (шууд дамжуулалт)
  • 23:00
    "Үхэж үл болно" МУСК
  • 01:15
    "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:35
    Бизнес толь
  • 07:55
    "Сэтгэл засагч" ОАК 16-р анги
  • 09:05
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 1-р анги
  • 10:05
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:10
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 12:10
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Баянхонгор, Говь-Алтай
  • 16:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E3
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 18:35
    Бизнес толь
  • 19:00
    "Цэргийн хүү" МУСК
  • 20:30
    "Анухай фитнесс шоу" нэвтрүүлэг S2E4
  • 21:30
    "Монгол туургатан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зэвүүн" ток шоу
  • 23:30
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 02:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 30-р анги давталт
  • 07:50
    Зуузуугийн найзууд
  • 08:00
    "Хайр уу? Найз уу?" УСК давталт
  • 09:40
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Хөвсгөл аймагт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүлгийн хурд оршвой" Сүхбаатар аймгийн Эрдэнэцагаан сум Бичигт боомтын 30 жилийн ой, Андын илч компаны 10 жилийн ой 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 31-р анги
  • 13:55
    "Масс академи" үзүүлж байна.
  • 14:15
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдааны оролцогчид
  • 14:30
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/ давталт
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говь-Алтай аймагт
  • 17:10
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдааны оролцогчид
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Улаанбаатар хотод
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 11
  • 21:00
    Засаглалыг дэмжих, төвлөрлийг сааруулах хөтөлбөр "Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь" нэвтрүүлэг 2
  • 21:15
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 22:15
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:30
    "Дятловын даваа" ОАК (8-р анги)
  • 02:25
    "Сэтгэлийн зовлон (The Beguiled)" УСК
  • 04:00
    "Жонни Энглиш эргэн ирсэн нь (Johnny English Reborn)" УСК
  • 05:35
    "Карантин 21" МУСК
  • 06:45
    "Ах дуу 3" МУСК
  • 08:10
    "Өртөө" МУСК
  • 09:50
    "Аз жаргал" МУСК
  • 11:20
    "Тээвэрлэгч (Transporter)" УСК
  • 13:00
    "Тээвэрлэгч 2 (Transporter 2)" УСК
  • 14:35
    "Оройн сургууль (Night School)" УСК
  • 16:40
    "Араатнуудын хот (Mortal Engines)" УСК
  • 19:00
    "Үнэн үү? Шийтгэл үү? (Truth or Dare)" УСК
  • 21:00
    "Эх оронч Мориарти" аниме (I.1,2-р анги)
  • 22:05
    "Саран дээрх хүн (First Man)" УСК
  • 00:45
    "Австрали (Australia)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 30-37-р анги
  • 09:00
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 71,72-р анги
  • 10:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 73,74,75-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 14:50
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 19:00
    Нохойг минь авраач 2-р бүлгийн 1-р дугаар
  • 19:40
    Project Runway шоу 8-р дугаар давталт
  • 21:00
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Хашгирааныг хулгайлсан нь Баримтат кино
  • 21:30
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд 2: Густав Климтын алт Баримтат кино
  • 22:00
    Нууц амьтны хүрээлэн /Secret Zoo/ Уран сайхны кино
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Малчдын хэлэлцүүлэг-2022" үзүүлж байна
  • 11:50
    "Single Ladies-1" МУСК
  • 13:40
    "Single Ladies-2" МУСК
  • 15:20
    "Single Ladies-3" МУСК
  • 17:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 18:10
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Colf and Coffee" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" МУСК
  • 21:20
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 00:10
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Always" УСК /давталт/
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    Хүмүн стори
  • 12:00
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 13:50
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    "Амьд байгалийн нууц" баримтат кино 9,10-р анги
  • 15:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Эко зөвлөгөө
  • 20:30
    "Сурагчид" хошин шог
  • 21:20
    Эко ТВ цоморлог
  • 22:00
    "Money" УСК
  • 00:20
    Эко зөвлөгөө
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хувирагч роботууд" IV.11-14
  • 08:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 6
  • 08:45
    Вампи 5
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 63-64
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 67-68
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 17-18
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.22
  • 09:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 14
  • 09:45
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 21-22
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 69
  • 10:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 9-13
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.9-12
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.9-12
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.13-16
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.15
  • 15:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.14-15
  • 16:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 5-9
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.1
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милтгийн асуултууд II.5
  • 18:30
    Маамуу - Үрчгэр гар
  • 18:45
    Маамуу - Шүдний төрсөн өдөр
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.6-8
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.7-11
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 11:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 11:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 12:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 12:20
    “Эх хэл минь” Хархорумын бичээсүүд
  • 12:50
    Цаг агаар
  • 13:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 13:50
    Асуудал шийдэл /давталт/
  • 14:10
    “Амрыг эрье“ ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв. /давталт/
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Тусгаар тогтнол” баримтат кино
  • 16:20
    “Ардын үг“ Соёлын өв хадгалалт, хамгаалалт, сэргээн засварлалт /давталт/
  • 17:20
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 17:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн Алтансан хөмрөг: Тусгаар тогтнолын эрэлд
  • 19:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 19:40
    Зочны цаг: Улс тунхагласны өдөрт зориулав. /шинэ/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 21:00
    Зочны цаг: “Монгол бахархалын өдөрт зориулав” /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “ABU Робокон-2022” 3-р хэсэг
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Мөнхтэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 11:00
    Бизнес цаг
  • 11:10
    Мөнхтөрийн цаг
  • 11:50
    Мөнхтэнгэрийн хүчин дор МУСК 3-р анги
  • 13:20
    Бизнес цаг
  • 13:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 14:00
    Футзалын дээд лиг АрвисVSХан-Уул 2
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 17:00
    Футзалын дээд лиг СорVSХалиун-Од
  • 18:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Оргилд хүрэх зам
  • 22:50
    Сүхбаатар МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3205
  • 08:30
    NBA Hightops 2
  • 09:00
    NBA: Даллас - Бостон 2022-23
  • 11:00
    NBA Action №5
  • 11:30
    NBA (Шууд) Дэнвэр - Л.А Клипперс 2022-23
  • 14:00
    NBA: Сакраменто - Мемфис 2022-23
  • 16:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Финикс 2022-23
  • 18:00
    The Buzzer №6
  • 19:00
    NBA: Кливленд - Милуоки 2022-23
  • 21:00
    NBA: Дэнвэр - Л.А Клипперс 2022-23
  • 23:00
    The Buzzer №6

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Бетис - Вийярреал 5-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Лайпциг - Селтик 3-р тойрог
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хасу Мегастарс - Эрчим-БВТ
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Баянхонгор - Тэнүүн-Огоо
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Натур Мед - Минжит Булган
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Алтайн барс-Хилчин - Өмнөговь Шанх транс
  • 21:00
    FIFA WC тойм №6
  • 22:00
    UCL: Зальцбург - Динамо З. 3-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Даймонд Лигийн тойм №2
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №6
  • 11:00
    Аваргуудын лигийн тойм №6
  • 12:00
    Бөх (шууд): Монгол бахархал, Улс тунхагласны өдөрт зориулсан барилдаан
  • 20:00
    FIFA WC Тойм №6
  • 21:00
    "Nonstop" season 2 №1 ПАН-Лхагва
  • 22:30
    NBA Talk №7

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 08:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 09:30
    Made нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Оч нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 11:30
    Дэлхийн түүх 2 цагт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:30
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Cars and coffee нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 14:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 18:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 19:30
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 20:30
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 21:30
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 22:30
    101-н нээлт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1539
  • 11:00
    ONE: Unbreakable III
  • 13:30
    UFC Connected 508
  • 14:10
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 16:10
    ONE Vault #14
  • 17:10
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 19:10
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 21:00
    ONE Vault #15
  • 22:00
    ONE: Big Bang II
  • 23:30
    ONE Weekly #47

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:25
    Хубилай хаан, хувилгаан салхи Баримтат кино
  • 09:50
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бүгд Найрамдах Улс тунхагласны 90 жил ойн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Морьтон Монгол баримтат кино
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Сэрсэн тал-30 жил тоглолт
  • 14:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц
  • 15:00
    Мориор амилсан монгол заяа МУАУ Х.Барсүрэн
  • 16:00
    Өв тээсэн их театр
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Үрээ морьд үүрсэх үнэрт арлын төвөргөөн
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сонирхогчдын клуб
  • 18:25
    Даяаршлын эрин үед ондооших нь
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дуундаа жаргалтай дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Зэвт дайчид” шоу нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 22:25
    Тусгаар тогтнол МУСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 12-17-р анги
  • 10:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 4-р анги
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 89, 90-р анги
  • 12:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 14:45
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 1-р анги
  • 15:55
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 63, 64-р анги
  • 17:30
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Улаан өсгийт" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 4-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 65, 66-р анги
  • 23:30
    "Улаан өсгийт" ОАК 91, 92-р анги
  • 00:40
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 4-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №20
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Англи - АНУ
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд): Кливленд - Милоуки 2022-23
  • 11:30
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 12:00
    FIFA WC: Нидерланд - Эквадор
  • 14:00
    FIFA WC Тойм №6
  • 15:00
    FIFA WC: Англи - АНУ
  • 17:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №21
  • 17:50
    FIFA WC (Шууд): Тунис - Австрали
  • 20:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №22
  • 20:50
    FIFA WC (Шууд): Польш - Саудын Араб
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №23
  • 23:50
    FIFA WC (Шууд): Франц - Дани

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын аймгийн алдарт уяач Б. Хүүхнээ
  • 07:55
    Монголын спортын-түүх: Самбо бөхийн 2000 оны алдартнууд
  • 08:55
    Спорт- цаг үе: Аэробик гимнастикийн тамирчид
  • 10:00
    “Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Скорпион-2022” 4х4 авто машины бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 11:55
    Их эзэн Чингис хааны мэндэлсний 860 жилийн түүхт ой, Монгол бахархалын өдөр болон Бүгд найрамдах Улсаа тунхагласны 98 жилийн ойд зориулсан Улс аймгийн алдар цолтой 256 бөхийнбарилдаан-шууд
  • 19:05
    Бахархал
  • 19:40
    “Ентүм хайрханы хишиг-Тод манлай уяач Туваанжавын Гантөмөрийн цолны мялаалга наадам
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 22:40
    Бахархал
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Үүргэвчтэй аялал-Токио" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Иргэний индэр
  • 18:40
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 21:30
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    "Хамаг Монгол" төсөл
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 24-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-5
  • 11:09
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:15
    Хүн чанар
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 26-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 17:15
    ТВ-Галерей
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 25-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Танайд мод тарья
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-6
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    Хүнсний хувьсгал
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Монгол нүнжиг
  • 23:00
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 27-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК