МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Өндөр ээж” Монголын уран сайхны кино
  • 10:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 11-р анги
  • 15:30
    Хөгжмийн агшин
  • 15:40
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 16:40
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 7.8-р анги
  • 17:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:00
    Олон нийтийн цаг
  • 18:20
    Монгол бахархал Дубайд
  • 18:50
    Хайрлаарай: Би хэнтэй ярилцах вэ..? /Шилжилтийн нас/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Баянжаргалан сум.
  • 21:50
    “Нүүдэлчин зөн” төсөл: A-206
  • 22:40
    “Шиншигч” ОАУСК 1-р бүлэг. 4-р анги
  • 23:35
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 9.10-р анги
  • 00:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:25
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /15,16/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:35
    "Монгол туургатан" тоглолт
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:05
    Хайрын зууч
  • 17:55
    Төв сайхан нутаг
  • 18:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:15
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 18:45
    Бизнес мэдээ
  • 18:50
    Супер спорт
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /8/
  • 21:35
    Амин нутаг
  • 22:40
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Сумо тойм
  • 00:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 10:10
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 12-р анги
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Киргиз Монголд нэг удаа-4"
  • 14:00
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бяцхан танин мэдэхүй" цуврал
  • 15:40
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 16:30
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 3-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 13-р анги
  • 21:00
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 21:05
    "Киргиз Монголд нэг удаа-5"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 4-р анги
  • 23:20
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "Аз жаргалын эрэлд" 34-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:05
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 10:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:20
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Монгол Улсаа Хөгжүүлье" ток шоу
  • 11:10
    Эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    ЦДБЭЧ-ын дуучин Н.Батсайхан - "Монгол дуу" тоглолт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    Танд тустай агшин
  • 13:30
    Агтана хүрээт 2022, Хүлэгчийн хийморь нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Мисс Монголиа 2022"
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 18:50
    Танд тустай агшин
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 35-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 00:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 00:10
    Агтана хүрээт 2022, Хүлэгчийн хийморь нэвтрүүлэг
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:10
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг / дугаар 3/
  • 10:00
    "Самрагчин" кино контент
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 11:55
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 7,8 р анги давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "After School Club" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 14:30
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино /18 -р анги /
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 20:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    " 10-ын эсрэг нэг" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 9,10 р анги /
  • 22:55
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 00:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Пентхаус" ОАК S3 12-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 24-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:55
    "Магна греция дээгүүр нисэх нь" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жанум" СОАК 7-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь-1" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бичил ертөнц" Баримтат кино
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S3 13-р анги
  • 23:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 7-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Залуу илгээлт-7
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-100
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-54 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Залуу илгээлт-8
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Надад итгээрэй
  • 18:50
    Miss Mongolia-2022
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-55 ОАК
  • 22:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-45 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 02:05
    Мэдээ
  • 02:55
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 2.11
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.19
  • 07:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 22-25
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 37,38
  • 08:30
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 10
  • 09:15
    Цаг агаар
  • 09:20
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 9,10
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 11:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.19
  • 11:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 22-25
  • 12:20
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 37,38
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 13
  • 13:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Global talk with Nyamdavaa"
  • 15:40
    " Бадрах Энержи: Мэргэжлийн шарлагын тунг хэрхэн хянадаг вэ"
  • 15:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 16:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.19
  • 16:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 22-25
  • 17:10
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 37
  • 17:30
    Олон улсын мэдээ
  • 17:50
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 14
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Шинэ цэрэг" ОАК 1,2
  • 21:35
    Цаг агаар
  • 21:40
    " Бадрах Энержи: Заг модыг хэрхэн үрслүүлэн тарьдаг вэ"
  • 22:00
    "Т-цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    " Найз" МУСК
  • 01:10
    Олон улсын мэдээ
  • 01:25
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 9,10

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.10-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.10-р анги
  • 09:05
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 09:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.43,44-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 1-р анги
  • 11:20
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 54-р анги
  • 13:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№28)
  • 14:30
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№28)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№8)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№8)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№8)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 11-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.11-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.45,46-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.5.6-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 55-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 7.13,14-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-15,16,17-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ДВ-"Урлаг 21" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-15,16,17-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 20,21-р анги
  • 17:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 3,4-р анги
  • 11:35
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 13:15
    Миний Монголын соёл
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 11-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 50-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 5,6-р анги
  • 20:50
    Миний Монголын соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 8-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Хар хайрцаг
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 8-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-31
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:30
    "Үхэж үл болно" МУСК
  • 10:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес толь
  • 11:20
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 12:05
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 3-р анги
  • 15:40
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Дорноговь, Говьсүмбэр
  • 16:00
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сансарт алхагч" УСК
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    "Ус дээшээ урсдаг" ОАК 4-р анги
  • 02:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 29-р анги давталт
  • 07:35
    "Ханнагийн мисо шөл" УСК давталт
  • 09:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Орхон аймагт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Булган аймагт
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүлгийн хурд оршвой" Сүхбаатар аймгийн Эрдэнэцагаан сум Бичигт боомтын 30 жилийн ой, Андын илч компаны 10 жилийн ой 1-р хэсэг
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 30-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Янычар" ОАК 6-р анги давталт
  • 15:15
    "Үлгэрийн цаг"
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Хөвсгөл аймагт
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Янычар" ОАК 7-р анги
  • 20:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Улаанбаатар хотод
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Засаглалыг дэмжих, төвлөрлийг сааруулах хөтөлбөр "Үр дүн, тогтвортой байдлыг хангах нь" нэвтрүүлэг 1
  • 21:35
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 22:40
    "Абигель" УСК
  • 00:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:35
    "Босс жаал (Boss Baby)" УСК
  • 03:10
    "Өшөө авагчид: Цаглашгүй дайн (Avengers: Infinity War)" УСК
  • 05:30
    "Нууцын нууц" МУСК
  • 07:10
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 08:40
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 09:35
    "Дятловын даваа" ОАК (7-р анги)
  • 10:30
    "The Call" МУСК
  • 11:45
    "Баяртай Кристофер Робин (Goodbye Christopher Robin)" УСК
  • 13:30
    "Диваажингийн хаант улс (Kingdom of Heaven)" УСК
  • 16:40
    "Учрал" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 19:30
    "Дятловын даваа" ОАК (8-р анги)
  • 20:40
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls)" УСК
  • 22:50
    "Миний үеэл Рэйчел (My Cousin Rachel)" УСК
  • 00:40
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.7,8-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 35,36,37-р анги
  • 08:30
    Нүгнай сахилга-2022 20-р хэсэг
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 79-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:10
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 12:10
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 12:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Итгэл МУСК
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 74-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:30
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 38,39,40-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 80-р анги
  • 19:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 19:35
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 16-р анги
  • 21:30
    Project Runway Mongolia - After show
  • 22:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 75-р анги
  • 23:30
    Зууны 100 эмэгтэй: Э.Чимидцэрэн
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дархлаа" МУСК
  • 10:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Малчдын хэлэлцүүлэг-2022" үзүүлж байна
  • 11:50
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Долоон бурхан од харвадаггүй" МУСК
  • 16:40
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 18:30
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    "Амьд байгалийн нууц" баримтат кино 7,8-р анги
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сураггүй алга болсон гэр бүл" баримтат кино
  • 20:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 21:00
    Хүмүн стори
  • 22:00
    "A company man" УСК
  • 00:00
    Эко зөвлөгөө
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 9
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 27
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.17
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.15-16
  • 09:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 14
  • 09:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 19
  • 09:30
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - U
  • 09:40
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 63-64
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 68
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 11-12
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" I.13-14
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.4
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.25
  • 12:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:30
    Маамуу - Хөшөө болон хувир
  • 12:45
    Маамуу - Эвхдэг солонго
  • 13:00
    "Булцгар найзууд" 3-4
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.17-18
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.25-28
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.19-20
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 63-64
  • 16:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 67-68
  • 16:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 17-18
  • 16:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.22
  • 16:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 14
  • 16:45
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 21-22
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 69
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.18
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 10
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 28
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.1
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милтгийн асуултууд II.5
  • 18:30
    Маамуу - Үрчгэр гар
  • 18:45
    Маамуу - Шүдний төрсөн өдөр
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 13-14
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.5
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.15-16
  • 22:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 17-18
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Зочны цаг: “Монгол бахархалын өдөрт зориулав” /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/ УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 13:55
    Цаг агаар
  • 14:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:20
    “Эш хөрөг” баримтат нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 17:50
    Зураглал УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 19:00
    “Амрыг эрье“ ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 3-р анги
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Мөнхтэнгэрийн хүчин дор МУСК 1-р анги
  • 13:00
    Бизнес цаг
  • 13:10
    Монголын сайхан орноор
  • 13:20
    Шинэ ном
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чин ачлал
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 4-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    "Шүлгүүд" Ц.Бавуудорж
  • 17:50
    Ялагдаагүй амьдрал
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Бадархундага 2022" яруу найргийн наадам
  • 22:30
    Мөнхтэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: 76ers vs. Hornets 11/23/2022 Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3205
  • 08:30
    NBA Hightops 2
  • 09:00
    Marquee Matchup
  • 11:00
    Marquee Matchup
  • 13:00
    Marquee Matchup
  • 15:00
    NBA Action 3205
  • 15:30
    NBA Hightops 2
  • 16:00
    Marquee Matchup
  • 18:00
    Marquee Matchup
  • 20:00
    Marquee Matchup
  • 22:00
    Marquee Matchup

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Аякс - Наполи 3-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga World №16
  • 11:30
    Ла Лиг: Атлетико - Сельта 5-р тойрог
  • 13:30
    FIFA WC тойм №5
  • 14:30
    FIFA WC: Уругвай - БНСУ
  • 16:30
    Ла Лигийн тойм №5
  • 17:30
    Ла Лиг: Реал М. - Майорка 5-р тойрог
  • 19:30
    Football Talk №16
  • 21:00
    FIFA WC: Бразил - Серби
  • 23:00
    LaLiga Talking Football №2

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #7
  • 09:30
    "Бахдам гарамгай" теле сэтгүүл №2
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №5
  • 11:00
    UCL: Наполи - Ливерпүүл 1-р тойрог
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хөвсгөл Шинэ үе - Улаанбаатар
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хашхан Өвөрхангай - Тэнүүн Огоо
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хилчин - Хөвсгөл Эрчим
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Энагурэ Террамед - Хобби Эйс
  • 21:00
    Бөх: МҮБХ "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Завхан - Сүхбаатар дүүрэг
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №7

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Дэлхийн түүх 2 цагт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:00
    Made нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1539
  • 11:00
    ONE Weekly #47
  • 11:30
    UFC: Льюс - Спивак Тойм
  • 12:10
    UFC Connected 508
  • 12:50
    ONE Vault #13
  • 13:50
    ONE Vault #14
  • 14:50
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 17:20
    UFC: Солонгос Зомби-Дэн Иге
  • 19:50
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 22:20
    UFC 260: Миочич-Нганну 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 16-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зурагт түүх өгүүлнэ СТА, ДБЭТ-ын балетын жүжигчин С.Ганбат
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Улсын наадам-2018 Азарга, даага, их нас
  • 16:30
    Брэнд
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Нээлттэй цаг
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Аляска
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Дэлхийн алдартнууд Уйнстон Черчиль, Нелсон Мандела
  • 22:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 17-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" МОАК 1.1 анги
  • 08:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 20
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 3-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 36
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 87, 88-р анги
  • 12:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 2-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 4, 5-р анги
  • 15:10
    "Охид" МОАК 1.2 анги
  • 15:55
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 61, 62-р анги
  • 17:30
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Улаан өсгийт" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 3-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 63, 64-р анги
  • 23:30
    "Охид" МОАК 1.2 анги
  • 00:30
    "Улаан өсгийт" ОАК 89, 90-р анги
  • 01:40
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №16
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): Бразил - Серби
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: Швейцар - Камерун
  • 11:00
    FIFA WC: Уругвай - БНСУ
  • 13:00
    FIFA WC: Португал - Гана
  • 15:00
    FIFA WC: Бразил - Серби
  • 17:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №17
  • 17:50
    FIFA WC (Шууд): Уэльс - Иран
  • 20:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №18
  • 20:50
    FIFA WC (Шууд): Катар - Сенегал
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №19
  • 23:50
    FIFA WC (Шууд): Нидерланд - Эквадор

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Монголын мистер-2022” Бодибилдинг фитнессийн 31 дэх удаагийн УАШТ тойм 2-р хэсэг
  • 08:20
    Бүгд найрамдах Улсаа тунхагласны 98 жилийн ойд зориулсан Улс аймгийн алдар цолтой 256 бөхийнбарилдаан
  • 12:15
    Туялзуур сэлэмний 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 2-р хэсэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Монголын спортын түүх: 1980-аад оны гандболчид 3-р хэсэг
  • 22:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Нарангэрэл
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 14:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 23-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 11:10
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Цэрэг хаана, бид тэнд
  • 14:55
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:08
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 25-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Монгол эр хүн
  • 16:45
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:00
    Хүн чанар
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 24-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-5
  • 20:10
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:15
    Онцлох мэдээ
  • 23:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 26-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК