МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Онцгой даалгавар” Монголын уран сайхны кино
  • 10:30
    УИХ-ын цаг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 7-р анги
  • 15:30
    “Нүүдэлчин зөн” төсөл: Хүй дарсан чулуу
  • 16:10
    Хөгжмийн агшин
  • 16:20
    Хайрлаарай: Эрчүүдийн ертөнц
  • 17:20
    “Үндэсний хөгжмийн их найрал-60” концерт. 1-р хэсэг
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    “Надад асуулт байна” цуврал подкаст-6
  • 19:10
    “Хүнсний хувьсгал” Дархан-Уул аймгаас бэлтгэв
  • 19:25
    Ослыг тэглэх алсын хараанд нэгдэцгээе
  • 19:30
    “Эрхзүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн ток шоу /шууд/
  • 22:10
    “Шиншигч” ОАУСК 1-р бүлэг. 1-р анги
  • 23:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 1.2-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Тесла" Баримтат кино
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:10
    Судлагдахуун
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 12:35
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /7,8/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    Энтертайнмент зоне
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:05
    Сайн уу Сайнаа
  • 18:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:20
    Эсгий туургатан
  • 19:05
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Миний дуунууд" Хөгжмийн зохиолч МУУГЗ Л.Балхжав
  • 00:45
    Сумо тойм
  • 01:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 10:00
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 8-р анги
  • 12:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 13:00
    "Танайд хоноё"
  • 14:20
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бахархалтай үдэш 2022"
  • 15:50
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 3-р бүлэг 10-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 9-р анги
  • 21:00
    "Газар шим" үзүүлж байна.
  • 21:05
    "Киргиз Монголд нэг удаа-1"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 3-р бүлэг 11-р анги
  • 23:15
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    "Аз жаргалын эрэлд" 30-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 08:50
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:50
    "Тэгээс зуу" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 12:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 12:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Мандалын хурд 2022
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мисс Монголиа 2022"
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 18:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 31-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 00:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 00:10
    Мандалын хурд 2022
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:55
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:10
    Шилдэг илтгэгч / дугаар 11/
  • 10:10
    "Гарц" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    "Мөрөөдөл биелэдэг юм" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 11:50
    Хамаг Монгол-2
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    " 10-ын эсрэг нэг" шоу нэвтрүүлэг /давталт /
  • 13:50
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 14:30
    "Монтёрын ажлын 1 өдөр" нэвтрүүлэг /УБЦТС ТӨХК - давталт/
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    "Бахархалтай үдэш-2022" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 14-р анги /
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 1,2 р анги /
  • 22:55
    "Академи ажиллагаа" МУСК
  • 00:35
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Пентхаус" ОАК S3 8-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 20-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Алтан охин" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 3-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S3 9-р анги
  • 23:00
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 3-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-96
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-50 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Надад итгээрэй
  • 18:50
    Miss Mongolia-2022
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Залуу илгээлт-5
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-51 ОАК
  • 22:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-41 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:15
    " Мэри ком" УСК
  • 02:20
    " Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 5,6
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.15
  • 07:40
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-11
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 29,30
  • 08:30
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 6
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 1,2
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 11:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.15
  • 11:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-11
  • 12:20
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 29,30
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 9
  • 13:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Вакцин" нэвтрүүлэг 2.3
  • 16:00
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 16:25
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.15
  • 16:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 9-10
  • 17:10
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 29
  • 17:30
    Олон улсын мэдээ
  • 17:50
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг 10
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Гэрэлт ертөнц" ОАК 7
  • 21:05
    Цаг агаар
  • 21:15
    " Би том болсон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 22:10
    " Анчин " МУСК
  • 00:05
    " Кaltenberg - Crown time"
  • 00:40
    Олон улсын мэдээ
  • 00:55
    " Өнгөрсөн үеийн зочид " ОАК 1,2

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 08:00
    Үлгэрийн цаг
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.37,38-р анги
  • 09:25
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.39,40-р анги
  • 09:50
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК 47-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 50-р анги
  • 13:00
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№25)
  • 14:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№25)
  • 14:50
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №41)
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№5)
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№5)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№5)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 7-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.39,40-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.39-р анги
  • 19:15
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Өнөөдрөөр амьдрах сайхан" ОАК 48-р анги
  • 21:00
    "Running" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 51-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 7.5,6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-3,4,5-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-24-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Загвар
  • 11:00
    ДВ-"Урлаг 21" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-3,4,5-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 17:00
    "The Profit" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:45
    Миний Монголын соёл
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 10:30
    "Казах хаант улс" KОАК 2-р бүлэг 8-р анги
  • 11:30
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хар хайрцаг
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 7-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 46-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Казах хаант улс" KОАК 2-р бүлэг 9-р анги
  • 20:45
    Миний Монголын соёл
  • 20:50
    "Газар шим үзүүлж байна" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл: Цахим залиланд өртөхгүйн тулд яах вэ?
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 4-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Нүүдэл шийдэл: Цахим залиланд өртөхгүйн тулд яах вэ?
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 4-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-27
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:20
    "Сүүн үйлдвэрлэл" баримтат кино
  • 10:00
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бизнес толь
  • 10:40
    "Улаачийн сорил 4" нэвтрүүлэг Шилдэг зөнч, улаач Н.Ганчулуун
  • 11:10
    "Гэрийн эльф" УСК
  • 13:00
    "300 саяын супер тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бахархалтай үдэш 2022" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Хүнсний хангамж аюулгүй байдал" нэвтрүүлэг Орхон
  • 17:10
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сэтгэл засагч" ОАК 16-р анги
  • 19:05
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бермудын гурвалжин" УСК 1-р анги
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    "Сэтгэл засагч" ОАК 16-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 25-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:00
    "Ганцаараа" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Сэлэнгэ аймагт
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 26-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Янычар" ОАК 2-р анги давталт
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Ховд аймагт
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Янычар" ОАК 3-р анги
  • 20:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Говь-Алтай аймагт
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг-1"
  • 21:35
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 10 давталт
  • 22:40
    "Босуул" УСК
  • 00:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Ах дуу 3" МУСК
  • 08:20
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.79-р анги)
  • 09:05
    "Дятловын даваа" ОАК (3-р анги)
  • 09:55
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S2-EP8)
  • 10:45
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 12:25
    "Шоовдорлогдсон хүмүүс (Les Miserables)" УСК
  • 15:00
    "Гялбаа (Shine)" УСК
  • 16:40
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 18:15
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?"
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.80-р анги)
  • 19:30
    "Дятловын даваа" ОАК (4-р анги)
  • 20:40
    "Оройн сургууль (Night School)" УСК
  • 22:55
    "Тээвэрлэгч (Transporter)" УСК
  • 00:35
    "Дятловын даваа" ОАК (4-р анги)
  • 01:15
    "Жонни Энглиш эргэн ирсэн нь (Johnny English Reborn)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 27,28,29-р анги
  • 08:30
    Нүгнай сахилга-2022 16-р хэсэг
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 75-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 10:40
    Өвгөн шувуу баримтат кино
  • 11:20
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 12:20
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 12:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Алдагдсан урлагийн гайхамшгийн эрэлд: Вангогийн хамгаалагч Баримтат кино
  • 14:00
    Зууны 100 эмэгтэй: З.Соль
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 70-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бахархалтай үдэш 2022
  • 17:40
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 76-р анги
  • 19:00
    Анхаарлын төвд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 21:30
    Project Runway Mongolia - After show
  • 22:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 71-р анги
  • 23:30
    Зууны 100 эмэгтэй: З.Соль
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:20
    "Захиас" МУСК
  • 10:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 13:40
    "Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 15:40
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 17:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 17:40
    "Анхны харц" МУСК
  • 19:00
    "Colf and Coffee" үзүүлж байна
  • 20:20
    "ТВ7-Тодруулга" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "247 градус" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UB" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    Abstract the Art of design S8
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Зөвхөн охид" баримтат кино
  • 20:20
    Эко ТВ цоморлог
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 1-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 5
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 23
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.13
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.7-8
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 59-60
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 62-63
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 13-14
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.20
  • 09:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 13
  • 09:45
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 19-20
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 64
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 3-4
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" I.5-6
  • 11:30
    Ноён талхны үсчний газар II.25-26
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.20
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.2
  • 12:30
    Маамуу - Аминаагийн дэлгүүр
  • 12:45
    Маамуу - Эвхдэг солонго
  • 13:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.13
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.9-10
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.9-12
  • 15:00
    "Хувирагч роботууд" IV.11-12
  • 16:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.21
  • 16:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 15-16
  • 16:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 63-64
  • 16:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 59-60
  • 16:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 16:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - U
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.14
  • 17:30
    "Хэхэ Панда, Лута тахиа хоёр" 6
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 24
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? I.22
  • 18:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 18:30
    Маамуу - Манжингийн үлгэр
  • 18:50
    Маамуу - Нисдэггүй шувуу
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 5-6
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.1
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.7-8
  • 22:00
    "Токиогийн хон хэрээнүүд" 9-10
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Алтан аргамж: “Монгол улсын гадаад аюулгүй байдал” /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Эх орны төлөө” /давталт/
  • 13:30
    Цаг агаар
  • 13:40
    “Ногоон сум аян-2022” Голомт банкны IPO /давталт/
  • 14:40
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    16мм кино төсөл: “Туулсан зам” баримтат нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Нээллтэй засаг” /давталт/
  • 19:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    Завхан аймгийн 100 жилийн ойд зориулсан "Бадархундага 2022" яруу найргийн наадам /шууд/
  • 14:00
    Теле концерт
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бизнесийн эрин ОАК 45,46-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    "Шүлгүүд" Ц.Бавуудорж
  • 18:00
    Зөвшөөрлийн тухай хууль
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Топ сугалаа
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнесийн эрин ОАК 47,48,49-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Magic vs Pacers 11/19/2022 Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    NBA G League: Delaware vs Maine Live
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Gametime №23
  • 08:30
    NBA (Шууд) Дэнвэр - Даллас 2022-23
  • 11:00
    Marquee Matchup
  • 13:00
    NBA: Орландо - Индиана 2022-23
  • 15:00
    NBA: Миннесота - Филадельфиа 2022-23
  • 17:00
    NBA: Милуоки - Филадельфиа 2022-23
  • 19:00
    NBA: Мемфис - Брүүклин 2022-23
  • 21:00
    NBA Talk №6
  • 22:30
    NBA: Дэнвэр - Даллас 2022-23

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UEL: Мидтьюлланн - Лацио 2-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga Nations №3
  • 11:30
    Ла Лиг: Сосьедад - Атлетико 4-р тойрог
  • 13:30
    FIFA WC тойм №1
  • 14:00
    FIFA WC: Катар - Эквадор
  • 16:00
    Football Talk №15
  • 17:30
    UCL: Челси - Зальцбург 2-р тойрог
  • 19:30
    Ла Лигийн тойм №4
  • 20:30
    Ла Лиг: Севийя - Барселона 4-р тойрог
  • 22:30
    Волейболын ДАШТ: Япон - Чех

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №1
  • 10:30
    Inside Serie A №10
  • 11:00
    NBA Миннесота - Филадельфиа 2022-23
  • 13:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хөвсгөл Эрчим - Хашхан Өвөрхангай
  • 15:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Хобби Эйс - Хилчин
  • 17:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Энагурэ Террамед - Хөвсгөл Шинэ үе
  • 19:00
    Волейбол (шууд): MVA Үндэсний дээд лиг Улаанбаатар - Тэнүүн Огоо
  • 21:00
    Үндэсний бөхийн тойм №7
  • 21:30
    FIFA WC Тойм №1
  • 22:00
    LaLiga Chronicles №3
  • 22:30
    NBA Talk №6

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Cars and coffee нэвтрүүлэг
  • 14:30
    101-н нээлт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 18:50
    Geely автомашин-Таван Богд Моторс захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Засаглалыг дэмжих, төвлөрлийг сааруулах хөтөлбөр захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Блумбергийн шинэ эдийн засгийн форум тусгай хөтөлбөр
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Raw 1538
  • 11:00
    ONE Vault #13
  • 12:00
    UFC: Фонт-Вера
  • 15:00
    UFC: Волков-Розенструйк
  • 18:00
    UFC: Льюс - Спивак Прелим
  • 21:00
    UFC: Льюс - Спивак

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 12-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зураг Түүх Өгүүлнэ ОУХМ Э.Сайханбаатар
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сүлд үү, тоо юу? Трансильван
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Улсын наадам-2017 Азарга, даага, их нас
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Би уран бүтээлч МУГЖ Ц.Үенч
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, тоо юу? Исланд
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан монгол заяа МУАУ Х.Барсүрэн
  • 22:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 13-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 13, 14-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 16
  • 09:00
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК 15-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 79, 80-р анги
  • 12:30
    "Хянагч Түшмэл, Жу И хоёр" ОАК 14-р анги
  • 13:45
    "Миний аврагч" ОАК 7-р анги
  • 14:40
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 15, 16-р анги
  • 15:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 53, 54-р анги
  • 17:20
    "Аюултай ажиллагаа" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 18:50
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 19:01
    "Улаан өсгийт" ОАК 81, 82-р анги
  • 20:30
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК 15-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 55, 56-р анги
  • 23:30
    "Мөрөөдлийн хөлөг онгоц" ОАК 15, 16-р анги
  • 00:30
    "Улаан өсгийт" ОАК 81, 82-р анги
  • 01:40
    "Хянагч түшмэл, Жу И хоёр" ОАК 15-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд): Мемфис - Брүүклин 2022-23
  • 10:30
    UCL: Байерн - Интер 6-р тойрог
  • 12:30
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 13:00
    UCL: Ювентус - ПСЖ 6-р тойрог
  • 15:00
    Inside Serie A №15
  • 15:30
    FIFA WC: Катар - Эквадор
  • 17:30
    NBA: Мемфис - Брүүклин 2022-23
  • 19:30
    FIFA WC Тойм №1
  • 20:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №2
  • 20:50
    FIFA WC (Шууд): Англи - Иран
  • 23:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №3
  • 23:50
    FIFA WC (Шууд): Сенегал - Нидерланд

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Монгол улсын гавьяат тамирчин Ц. Цогтбаярын нэрэмжит чөлөөт бөхийн олон улсын тэмцээн
  • 16:30
    ММСУХ-ны 25 жил- Морьтон Монголчууд Гиннессийн дээд амжилт тогтоосны 8 жилийн ойд зориулсан “Сэлэнгэ хурд 2021” хурдан морины уралдаан 1-р хэсэг
  • 17:20
    Спортын-Гэр бүл: Монгол улсын гавьяат багш, Шинжлэх ухааны доктор, хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г. Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцоно
  • 18:00
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 18:10
    Баярын бэлэг: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Т. Сүхбаатар
  • 18:55
    Спорт- цаг үе: Боксын Ази тивийн АШТ-нд оролцсон баг тамирчид
  • 20:00
    “Шонхор 4х4” бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Оддын замнал
  • 21:45
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-1 /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 14:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 14:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 19-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-7
  • 11:14
    Монгол эр хүн
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Хүн чанар
  • 14:45
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 21-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Тархи сэрэхүй
  • 16:45
    Бид Монголчууд
  • 17:25
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 20-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-1
  • 20:15
    Ярилцах цаг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Онцлох мэдээ
  • 22:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 22-р анги
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК