МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо” /Төрийн ордноос шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 17-р анги
  • 15:40
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Эх хэл минь: Моюунчурын гэрэлт хөшөө
  • 16:40
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 17:40
    Хайрлаарай: Би хэнтэй ярилцах вэ...? /Шилжилтийн нас/
  • 18:40
    Засаглалыг дэмжих, төвлөрлийг саарулах хөтөлбөр: Үр дүн тогтвортой байдлыг хангах нь /3/
  • 18:55
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 19:10
    Жайка үзүүлж байна.
  • 19:30
    Олон нийтийн цаг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дундговь аймаг. Хулд сум
  • 21:50
    “Шиншигч” ОАУСК 2-р бүлэг 1-р анги
  • 22:50
    Алтан сан хөмрөг: Эх өв
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:25
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 11:00
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 12:30
    Бизнес мэдээ
  • 12:35
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /27,28/
  • 13:00
    Ланд 300 супер тохирол
  • 14:30
    "Солиот эх" Монголын уран сайхны кино
  • 16:20
    Тэгш боломж
  • 16:45
    "Аварга дайчдын хэрэм" Хүүхэлдэйн кино /27,28/
  • 17:10
    "Нарны садан" УСК IPTV-д
  • 17:35
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Хубилай хаан Хувилгаан салхи
  • 19:10
    Бизнес мэдээ
  • 19:25
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Эцгийн эрэг" олон ангит кино /13/
  • 21:35
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 23:15
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 10:10
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 19-р анги
  • 12:00
    "Ланд 300 супер тохирол"
  • 13:00
    "Киргиз Монголд нэг удаа-9"
  • 13:30
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Танин мэдэхүй"
  • 15:50
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" баримтат кино
  • 16:40
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 10-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 2 бүлэг 20-р анги
  • 21:00
    "Газар шим" үзүүлж байна
  • 21:05
    "Киргиз Монголд нэг удаа-10"
  • 22:10
    "Доктор Икс" ОАК 4-р бүлэг 11-р анги
  • 23:20
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    Бизнес мэдээ
  • 07:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 39-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 08:30
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 08:45
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:50
    "Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе"
  • 12:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 12:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:25
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Бүтээлч хүүхдүүд № 7
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    Танд тустай агшин
  • 13:30
    МУАУ Г.Адьяасүрэнгийн цолны мялаалга + Ирээдүйн түмэн эх 2022 Баянтал сум
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Бүтээлч хүүхдүүд № 8,9,10
  • 17:40
    "Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе"
  • 18:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:35
    "Үүлэн жаалууд" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:50
    Танд тустай агшин
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Аз жаргалын эрэлд" 40-р анги Туркын олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    МУАУ Г.Адьяасүрэнгийн цолны мялаалга + Ирээдүйн түмэн эх 2022 Баянтал сум
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургааль
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хөгжмийн цаг
  • 09:20
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт /
  • 11:55
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 21,22- р анги-давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "After School Club" нэвтрүүлэг / давталт /
  • 14:30
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    K-Pop хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Ланд 300-ын супер тохирол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино /22 -р анги /
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сахиусан тэнгэрийн сүүлчийн даалгавар" ОАУСК / 23,24-р анги /
  • 22:55
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 01:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Золиос" ОАК 3-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 11:30
    "Ланд 300-ын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ланяа бичээс" ХОАК 29-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:55
    "Тронхейм, Агуу хойд нутгийн гарц" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Миний эмээ Жанум" СОАК 12-р анги
  • 19:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Надтай хамт бүжиглээч" Баримтат кино
  • 21:30
    "Золиос" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Миний эмээ Жангум" СОАК 12-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Надад итгээрэй
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Адтай жаал-105
  • 13:00
    Саятан лото
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-59 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-50 ОАК
  • 19:30
    Хайрын хүч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-60 ОАК
  • 22:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-50 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:45
    Мэдээ
  • 02:35
    " Хүсэл " МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 07:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.4
  • 07:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-44
  • 08:00
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 51,52
  • 08:30
    " Дээд зиндаа" ОАК 2
  • 09:45
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 10:20
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь " ОАК 2,3
  • 11:15
    Цаг агаар
  • 11:20
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 11:45
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.4
  • 12:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-44
  • 12:40
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 51
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 3
  • 13:55
    " Бүү шилжүүл"
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Global talk with Nyamdavaa"
  • 15:40
    " Бадрах Энержи: Мэргэжлийн шарлагын тунг хэрхэн хянадаг вэ"
  • 15:50
    " Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 16:15
    " Нар Сар Од" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.4
  • 16:45
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 43-44
  • 17:05
    " Пик, Вик, Пак " хүүхэлдэйн кино 51,52
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    " Аргалын утаат нутаг" ОАК 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    " Дээд зиндаа" ОАК 3
  • 21:45
    " Бадрах Энержи: Мэргэжлийн шарлагын тунг хэрхэн хянадаг вэ"
  • 22:00
    "Т-цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    " Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 01:20
    Олон улсын мэдээ
  • 01:35
    " Хүүхдүүдтэйгээ дэлхийгээр аялах нь " ОАК 2,3

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 5.7-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.17-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 09:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 8-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 59-р анги
  • 13:00
    "Big show" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№33)
  • 14:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№33)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№13)
  • 15:20
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№13)
  • 15:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:№13)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 18-р анги
  • 17:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.18-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.14,15-р анги
  • 19:30
    "Цэвэрлэгээндээ бүсгүйчүүд ээ" ОАК 9-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 60-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 8.1,2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-30,31,1-1-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-7-р анги
  • 10:30
    "Хайрын мухардал " ХОАК 18-р анги
  • 11:30
    ДВ-"Урлаг 21" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-30,31,1-1-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-7-р анги
  • 17:30
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ийм л учраас" хөлбөмбөгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ройтерс: Загвар
  • 20:30
    "Хайрын мухардал " ХОАК 19-р анги
  • 21:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-Катар 2022 /шууд/
  • 05:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 6-р бүлэг 13,14-р анги
  • 10:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 2-р анги
  • 11:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 43-45-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Чимээгүй номын сан" нэвтрүүлэг дугаар-12
  • 13:15
    Миний Монголын соёл
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 16-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 55-р анги
  • 18:00
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Талхчин ба Гоо үзэсгэлэн" ИОАК 3-р анги
  • 20:30
    "Галилео" баримтат кино 59-63-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 13-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Хар хайрцаг
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 13-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино 64-67-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 35-р анги давталт
  • 07:35
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:55
    "Нэгэн дээвэр дор" УСК давталт
  • 09:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Орхон аймагт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Булган аймагт
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хүлгийн хурд оршвой" Сүхбаатар аймгийн Эрдэнэцагаан сум Бичигт боомтын 30 жилийн ой, Андын илч компаны 10 жилийн ой 1-р хэсэг
  • 13:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 36-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Янычар" ОАК 11-р анги давталт
  • 15:15
    "Хамтдаа дүнчүүр маань хөгжөөе" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Улаанбаатар хотод
  • 16:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний нээлт Хөвсгөл аймагт
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Янычар" ОАК 12-р анги
  • 20:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Д.Түвшинтулга |“Миний гутал" ХХК-ийн захирал|
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Цахим шилжилт" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 22:40
    "Компанийн хүн" УСК
  • 00:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:20
    "Хайчин гарт Эдвард (Edward Scissorhands)" УСК
  • 04:05
    "1917 (1917)" УСК
  • 06:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 07:35
    "Учрал" МУСК
  • 09:05
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.14-16-р анги)
  • 10:25
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (4-р анги)
  • 11:15
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 12:55
    "Цагтай байшингийн нууц (The House With a Clock in Its Walls)" УСК
  • 14:50
    "Миний үеэл Рэйчел (My Cousin Rachel)" УСК
  • 16:40
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 18:25
    "Эцэг эхийн зөвлөл" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 19:30
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (5-р анги)
  • 20:30
    "Пост (The Post)" УСК
  • 22:50
    "24: Аврал (24: Redemption)" УСК
  • 00:25
    "Нөгөө ертөнц" ОАК (5-р анги)

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 10,11,12-р анги
  • 08:40
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хайраа хайрла ХОАК 84-р анги
  • 10:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:10
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 12:10
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 20-р анги
  • 12:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Код МУСК
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 79-р анги
  • 15:30
    "Топ машинтай хөтөлбөр" шууд
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр хүүхэлдэйн кино 13,14,15-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 85-р анги
  • 19:00
    Улаачдын сорил 6 - Шилдэг зөнч, Улаач Б.Баттулга
  • 19:30
    Фемида хууль эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Уураг тархины нууц Баримтат кино 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 21:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 21-р анги
  • 21:30
    Project Runway Mongolia - After show
  • 22:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн төгсгөлийн 80-р анги
  • 23:30
    Зүрхэнд туссан нулимс МУСК
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 10:50
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "World music" үзүүлж банйа
  • 12:00
    "Гуравдугаар сарын бэлэг" МУСК
  • 13:10
    "Малчдын хэлэлцүүлэг-2022" үзүүлж байна
  • 14:00
    "Далайд дусал нэмэр" МУСК
  • 15:20
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Colf and Coffee" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Ай ёо" ток шоу
  • 19:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "Мазаалай сугалаа" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Хүний цаана" МУСК
  • 23:20
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино 5-р анги
  • 14:45
    Эко зөвлөгөө
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америк нүүдэлчин" баримтат кино
  • 20:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 21:00
    Хүмүн стори
  • 22:20
    "Swingles" УСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 14
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" 2
  • 07:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.22
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.25-26
  • 09:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 15
  • 09:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 19
  • 09:30
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - X
  • 09:40
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 67-68
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 71
  • 10:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 21-22
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" I.23-24
  • 11:30
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.14
  • 12:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.5
  • 12:15
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.9
  • 12:30
    Маамуу - Амьтдын дуу хоолой
  • 12:45
    Маамуу - Эвхдэг солонго
  • 13:00
    "Булцгар найзууд" 2-3
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.1-2
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" I.45-48
  • 15:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" 10-18
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 67-68
  • 16:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 70-71
  • 16:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 21-22
  • 16:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.24
  • 16:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 15
  • 16:45
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 23-24
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 72
  • 17:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" VI.23
  • 17:30
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 15
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" 3
  • 18:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? II.6
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милтгийн асуултууд II.10
  • 18:30
    Маамуу - Ууртай өвөл
  • 18:45
    Маамуу - Өхөөрдөм өвөл
  • 19:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 23-24
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний бяцхан одой морь" VIII.15
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" I.25-26
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" 3-4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    Шинэ сэргэлтийн бодлого-Шинжлэх ухааны оролцоо /Төрийн ордноос шууд дамжуулна/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Прокурорын цаг
  • 13:20
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 13:50
    “ABU Робокон-2022” 8-р хэсэг /Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн/
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Эволюцийн тэмцэл” Баримтат кино 5-р хэсэг УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:20
    Нээлттэй засаг
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ногоон шошго /давталт/
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Sixers vs Cavaliers Tape
  • 02:00
    NBA: Pacers vs Kings Tape
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA (Шууд) Даллас - Дэтройт 2022-23
  • 10:30
    NBA: Филадельфиа - Кливленд 2022-23
  • 12:30
    NBA: Портланд - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 14:30
    NBA Talk №7
  • 16:00
    NBA: Кливленд - Торонто 2022-23
  • 18:00
    The Buzzer №6
  • 19:00
    NBA Gametime №31
  • 19:30
    NBA: Даллас - Дэтройт 2022-23
  • 21:30
    NBA: Портланд - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №31

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Маккаби Х. - Ювентус 4-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Майорка - Барселона 7-р тойрог
  • 13:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №9
  • 15:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №10
  • 17:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №11
  • 19:00
    Волейбол (Шууд): MVA Үндэсний дээд лиг плэй-офф №12
  • 21:00
    LaLiga Fans №3
  • 21:30
    Football Talk №17
  • 23:00
    FIFA WC тойм №12

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #8
  • 09:30
    Үндэсний бөхийн тойм №9
  • 10:00
    FIFA WC Тойм №12
  • 11:00
    Бөх: "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Увс - Баянгол II-р шат
  • 14:00
    FIFA WC: Португал - Гана
  • 16:00
    NBA: Филадельфиа - Шарлотт 2022-23
  • 18:00
    FIFA WC Тойм №12
  • 19:00
    Бөх (шууд): "Үндэсний PEPSI Алтан цом" Баян Өлгий - Дундговь II-р шат
  • 22:00
    "Үндэсний Pepsi Алтан цом" тойм №17
  • 22:30
    Үндэсний бөхийн тойм №6
  • 23:00
    FIFA WC Тойм №12

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 10:30
    101-н түргэн хоол нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Монголд үйлдвэрлэв нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Дэлхийн түүх 2 цагт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:00
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Гол сэдэв нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1540
  • 11:00
    ONE Weekly #48
  • 11:30
    UFC: Холловэй - Каттар
  • 13:30
    UFC Connected 509
  • 14:10
    ONE Vault #15
  • 15:10
    ONE Vault #16
  • 16:10
    UFC 263: Адесанья - Ветори
  • 19:40
    UFC 258: Усман - Бурнс
  • 22:00
    UFC: Холл - Стрикленд

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 21-р анги
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Зурагт түүх өгүүлнэ МУГТ Ц.Нацагдорж
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Хийморьтой 20
  • 12:30
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 12:50
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эрдэнэмандал сумын 97 жилийн ойн баяр наадам 2-р хэсэг
  • 16:30
    Брэнд
  • 16:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 17:20
    Нийтийн дууны цаг
  • 17:30
    Сод урлан Балчир насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг Улаанбаатар
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ машинтай хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хамтдаа дүнчүүр маани хөгжөөе
  • 22:20
    Өв соёл
  • 22:30
    Куантико бааз ОАК 2-р бүлэг 22-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Охид" МОАК 1.6 анги
  • 08:00
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 7, 8
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 09:00
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 10-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 40
  • 11:10
    "Улаан өсгийт" ОАК 99, 100-р анги
  • 12:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 9-р анги
  • 13:40
    "Тэргэл сар" ОАК 14, 15-р анги
  • 15:10
    "Охид" МОАК 1.7 анги
  • 16:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 75, 76-р анги
  • 17:40
    "Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги
  • 19:00
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги
  • 20:30
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 10-р анги
  • 21:50
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 77, 78-р анги
  • 23:30
    "Охид" МОАК 1.7 анги
  • 00:15
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги
  • 01:25
    "Гэнэн залуугийн хайрын түүх" ОАК 10-р анги

SPS Prime

  • 01:00
    FIFA WC Тойм №11
  • 02:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №38
  • 02:50
    FIFA WC (Шууд): E хэсэг 3-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA World Cup Magazine №01
  • 09:30
    FIFA WC: Испани - Коста Рика
  • 11:30
    FIFA WC: Бельги - Канад
  • 13:30
    FIFA WC: Швейцар - Камерун
  • 15:30
    FIFA WC: Уругвай - БНСУ
  • 17:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 18:00
    FIFA WC : F хэсэг 3-р тойрог
  • 20:00
    FIFA WC : E хэсэг 3-р тойрог
  • 22:00
    FIFA WC (Шууд): Pre-Game Show №39
  • 22:50
    FIFA WC (Шууд): H хэсэг 3-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Б.Шарав нэгэн сэдэвт зургууд
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:45
    Зарын цаг
  • 13:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:10
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Эсгий туургатан" нэвтрүүлэг:Цагаан мөөгтэй борцтой Дархад шөл-14
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Бидэн хоёрын заяа" ОАК 15-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Made in UB" МУСК
  • 00:05
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Бөхийн хууч: Монгол улсын спортын мастер Ц. Ванчигцэрэн
  • 07:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын харцага Г. Элбэг
  • 08:25
    Монголын спортын түүх: Мото спорт-2
  • 09:25
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 09:55
    “Рагби-15” 2022 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 14:15
    Эрийн хийморь: Нийслэлийн алдарт уяач Д. Болдбаатар
  • 14:40
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 1-р хэсэг
  • 15:40
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 16:10
    “Мөрөн” мастер кросс-2022 /Спорт таны амралтанд/
  • 17:40
    Зочны ярилцлага
  • 18:00
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 19:00
    Спорт- цаг үе: Монголын цанын холбооныхон оролцов
  • 20:00
    Миний мөрөөдөл
  • 20:30
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 22:10
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    Байр суурь ярилцлага
  • 14:00
    УИХ-ын 2022 оны намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 18:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг /English/
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Вашингтоноос ярьж байна" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 30-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 11:10
    Харах өнцөг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Ховдын домогт хорооныхон
  • 14:55
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:08
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 32-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Монгол эр хүн
  • 16:45
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:00
    Хүн чанар
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Миний Эрдэнэ” ОАК 31-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Онцлох мэдээ
  • 19:30
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    Татарын Дээрхий цуврал-5
  • 20:10
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 23:15
    Онцлох мэдээ
  • 23:45
    “Мэс заслын тасгийнхан” ОАК 33-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0219:00

AsianBox

"Төмсөн одны нөлөө" ОАК 1, 2-р анги

XII/0217:40

AsianBox

"Дуулиан шуугиан" ОАК 11-р анги

XII/0220:30

MovieBox

"Пост (The Post)" УСК